arama

whatsapp
bekleyiniz

Oto Tamircisi

Daha fazla bilgi ve hizmetlerimiz için anasayfayı ziyaret edin.

araç muayene hazırlığı

Oto Tamircisi

Oto tamircisi : Günlük hayatımızın en önemli ihtiyaçlarından biri ulaşımdır. Bu yüzden araç satın alırız. Hayatımızı kolaylaştıran bu araçlar ile yıllar geçtikçe  bazı sorunlar yaşayabiliriz. Bu yüzden belirli dönemlerde araçların periyodik bakımlarının ve kontrollerinin yaptırılması gerekmektedir. Özellikle belirli kilometreden sonra araçların bakım ve kontrollerinin yapılması çok önemli olacaktır. Bu kontroller can güvenliği için ayrıca önem arz ettirmektedir. Uzun yıllardır oto piyasasında hizmet veren firmamız Hazer Yol Yardım oto tamircisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Büyük bir özveriyle işlemlerini yerine getiren firmamızla çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oto Tamircisi Seçimi

 Eğer aracınızda bir sorun varsa ya da periyodik bakım yaptırmak istiyorsanız öncelikle doğru bir oto tamircisi bulmakla işe başlamalısınız. Çalışanların kalifiye olması ve son teknolojik ekipmanla işlem yapması gerekmektedir. Ayrıca aracınızın sorunları konusunda doğru bir yönlendirme yapılması gerekmektedir. Bunların dışında kısa zamanda ve söylenilen zamanda araçların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca  fazla  maliyet çıkarmayacak güvenli bir firma seçimi için araştırma yapılması gerekmektedir. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle ve uzman kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir. Siz de profesyonel bir ekiple güvenle işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Oto Tamiri Gerçekleştirirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto tamiri hizmetinin hem araç için hem de sürücünün güvenliği için belirli kriterlere göre yapılması gerekmektedir. Bu yüzden oto tamir hizmeti sunan firmaların oto tamiri hizmetini gerçekleştirirken dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Bu durumlar;

  • Bilgisayarlı test cihazıyla  motor analizi yapılması gerekmektedir. Buna göre cihazın arızasının tespit edilmesi gerekmektedir.
  • Öncellikle yağ ve filtresinin düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden araç kontrolü yapan oto tamircisi bunu kontrol etmelidir.
  • Soğutma sistemlerinin ve hortumların kontrolünün yapılması gerekmektedir. Ayrıca gerekiyorsa değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Motorun ve yan ünitelerin kontrolü yaptırılarak bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir.
  • Triger kayışı ve zinciri, V kayışının kontrol edilmesi gerekmektedir.
  • Amortisör başlıklarının ve askı rotlarının kontrolünün yapılması gerekmektedir.
  • Fren ve bujilerin kontrol edilmesi ve değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Motor yağı, fren hidroliği gibi tüm sıvıların kontrolünün sağlanması ve azalmışsa eklenmesi gerekmektedir.
  • Süspansiyon sistemlerinin bakım ve kontrolünün yapılması ve gerekiyorsa değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Lastiklerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Aşınma olup olmadığı kontrol edilmeli ve hava basım kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

Saydığımız bu kontroller araçların uzun ömürlü olmasını sağlarken ayrıca yakıt tüketiminin azaltılmasını sağlayacaktır.  Güvenliğiniz için önem arz eden bu kontrolleri firmamız Hazer Yol Yardım farkı ile gerçekleştirmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Firmamız araçlarınızın bakım ve onarımı gerçekleştirirken servisimizin onarım garantisi ile işlem yapmaktadır. Ayrıca oto tamircisi ekibimiz araçların oto tamir işleri yapılırken aracınızın kullanım kılavuzunuzda yer alan unsurlara göre işlem yapmaktadır. Siz de uzman bir kadrodan destek almak isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Hazer Yol Yardım Oto Tamir Hizmeti

Tüm marka ve modellerin araç bakım ve onarım hizmetini sunan firmamız Hazer Yol Yardım oto tamircisi olarak  müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Araç bakım ve kontrolleri için gerekli olan tüm unsurlara dikkat eden firmamız randevu alındığı tarihte araç muayene ve kontrollerini sağlayarak gün içerisinde herhangi farklı bir durum olmazsa teslim işlemlerini yapmaktadır. Ayrıca aracınız arızalandığında bulunduğunuz yerden bize ulaşabilirsiniz. 7/24 yol yardım hizmeti bulunan firmamıza bulunduğunuz yerden konum atmanız yeterli olacaktır. Gezici tamir ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır. Firmamız değişen teknolojik gelişmeleri ve gelişen araç piyasasını yakından takip etmektedir.  Buna göre de çalışmalarını yapmaktadır. Siz de deneyimli ve eğitimli bir ekip ile çalışmak isterseniz biz yardıma hazırız.

Oto Tamir Ücretleri

Bir oto tamircisi gelişen araç piyasasını her an takip etmek durumundadır.  Araç piyasası eskisi gibi değildir. Gelişen teknolojiye bağlı olarak sürekli gelişmektedir. Firmamız Hazer Yol Yardım 16 yıllık tecrübesiyle müşteri memnuniyetini kendine politika edinerek faaliyetlerine devam etmektedir. Oto tamircisi işlemlerini uygun fiyat politikasıyla belirlerken ayrıca araç kontrol ve bakımını adım adım müşterisine anlatmaktadır. Müşteriye  araçlarıyla ilgili çıkan maliyetleri bildiren firmamız aracın orijinal parçalarını kullanarak hizmet vermektedir. Her aracın teknik özellikleri farklıdır. Oto tamir ve bakım fiyatları bunlara bağlı olarak değişmektedir. Siz de  7/24 profesyonel ve güvenilir  hizmet sunan bir firmadan destek almak isterseniz  web sitemiz üzerinden ya da web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz ve işlem ücretlerini öğrenebilirsiniz.